Aktualności

Mega Baits Golden Carp 2009

Do naszej galerii zostały dodane zdjęcia z zawodów Mega Baits Golden Carp 2009. Serdecznie zapraszamy! Zobacz zdjęcia.

Zezwolenia na sezon 2010

W odpowiedzi na liczne zapytania postanowiliśmy od przyszłego sezonu wprowadzić na naszym łowisku możliwość połowu ryb na 3 wędki. Od 1 września bieżącego roku można wykupić  zezwolenia na sezon 2010. Ilość zezwoleń ograniczona.

Wielkopolskie Dni Karpiowe 2010

VII Wielkopolskie Dni Karpiowe pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Września odbędą się w dniach 21-25 07.2010 roku. Zobacz więcej

Zgłoszenia zespołów na organizowane przez nas zawody przyjmujemy za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy!

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZEŃ

Zwiastun filmu WDK 2009

Anaconda Golden Carp Nekielka 2010

Informujemy, że w dniach  5-9 maja 2010 roku odbędą się na naszym łowisku zawody z cyklu Golden Carp, których generalnym sponsorem będzie ponownie firma Anaconda.

Informacja - Golden Carp Nekielka

Miło nam poinformować,że generalnym sponsorem wrześniowych zawodów z cyklu Golden Carp Nekielka została  firma Dragon,nasz pewny i solidny partner na którego zawsze możemy liczyć przy organizacji zawodów karpiowych. Szczegóły wkrótce.

VI Wielkopolskie Dni Karpiowe 2009

W dniach 22-26 lipca 2009 roku we Wrześni odbyły się VI Wielkopolskie Dni Karpiowe pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Września.  W zawodach wystartowały 22 ekipy z całej Polski. Kilka dni przed zawodami zalew Lipówka zarybiony został karpiami w ilości 500kg.Gorąca pogoda nie nastrajała optymistycznie,jednak karpie nic sobie nie robiły z upału i świetnie żerowały.

czytaj więcej

Wielkopolskie Dni Karpiowe 2009

22 lipca o godzinie 15:00, w ogromnym upale  rozpoczęły się VI Wielkopolskie Dni Karpiowe. Już po godzinie zespół Artur Grempka i Klaudiusz Natkowski złowił pierwszego karpia o wadze 7,5 kg dając sygnał innym ekipom do rozpoczęcia rywalizacji. O 17:00 ekipa Daniel Deska i Tomasz Jakubiak wyholowała karpia o wadze 9,8kg,który okazał się tzw „złotą rybką” Od tej chwili wiele ekip systematycznie łowi karpie i amury. W czwartkowy wieczór nad zalewem Lipówka przeszła potężna nawałnica z silnym wiatrem i deszczem,która uniemożliwiła wędkowanie. W trakcie burzy drzewa łamały się jak zapałki ,powodując niepokój i przerażenie wśród startujących. Na szczęście nikomu nic się nie stało i wkrótce wszystko wróciło do normy. Czołówkę zawodów tworzy osiem ekip ,które zażarcie walczą o czołowe miejsca.

Zarybianie

W dniu 19 maja w godzinach popołudniowych do akwenu Expert-Karp Nekielka wpuszczono kolejne dwucyfrowe "prosiaczki". Zapraszamy do galerii zobacz zdjęcia.

Podziękowania dla firmy Anaconda

podziekowania

Relacja Anaconda Golden Carp 2009

Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z zawodów Anaconda Golden Carp 2009. Zobacz relacje.Galeria zdjęć z zawodów Anaconda Golden Carp 2009. Zobacz galerie.

Przeżyjmy to raz jeszcze

Wielkopolskie Dni Karpiowe 2008 już na płycie DVD. Koszt 25zł, zamawiać można pod numerami telefonów organizatorów.

Informacja dla karpiarzy

Karpiarze, którzy w roku 2009 zechcą wędkować w łowisku Expert - Karp Nekielka zobowiązani są do wcześniejszego telefonicznego powiadomienia właścicieli łowiska o swoim przyjeździe nad wodę, celem rezerwacji miejsca i uzyskania zezwolenia na wędkowanie.

Ogłoszenie

W dniach 22 - 26 kwietnia, 02 - 05 lipca oraz 09 - 13 września br. łowisko będzie nieczynne dla wędkarzy z powodu rozgrywanych w tym czasie zawodów karpiowych Golden Carp oraz Letniej Batalii z Jet Fish w cyklu Trzech Koron Karp - Maxa


Polecane serwisy

  • portal
  • karp max
  • wedkarstwo24
  • carppassion

Kontakt z nami

MarekKrawczyk

tel. 503066667
email: krawczyk.marek@poczta.fm

BartoszMalinowski

tel. 600837697
email: bartoszmalinowski85@gmail.com