Aktualności

Relacja z Big Fish Nekielka kwiecień 2022

W dniach 18-22 kwietnia na Łowisku Expert-Karp Nekielka pod patronatem medialnym portalu Wędkarstwo24 i Expert-Karp odbyły się zawody karpiowe z cyklu Big Fish. Wystartowało 21 zespołów z całej Polski. Wszyscy walczyli o tę jedną największą rybę – karpia lub amura. Przed rozpoczęciem losowania wszystkie przybyłe zespoły zaproszone zostały na poczęstunek z grilla. Podczas rejestracji każdy otrzymał pamiątkową czapeczkę z logiem imprezy.
Jak zawsze rywalizacja trwała do samego końca. Ogólnie wyholowano kilkadziesiąt karpi i amurów. Kilka sztuk w trakcie holi umiejętnie zeszło z haków, odpływając w toni. Wszystkie zespoły walczyły do samego końca starając się o największe egzemplarze, jedna zwycięzca mógł być tylko jeden.  
Podczas ceremonii zakończenia zawodów, po poczęstunku z grilla, nagrodzono ekipy, które złowiły trzy największe ryby. I miejsce zajęła ekipa ze stanowiska nr 19 Artur Zimmermann/Grzegorz Łęcki, łowiąc karpia o wadze 21.65 kg, II-III miejsce zajęli Krzysztof/Krystian/Anna Fabian z karpiami o wadze 19.00 kg i 19.46 kg.
Zwycięzcy oprócz wspaniałych pucharów, medali okolicznościowych, weekendowych zasiadek na łowisku, otrzymali nagrody w sprzęcie karpiowym oraz nagrodę główną zawodów, którą było 5000 PLN.
Wszystkim startującym zespołom dziękujemy za udział w zawodach a zwycięzcom gratulujemy wspaniałych wyników.


Polecane serwisy

  • portal
  • karp max
  • wedkarstwo24
  • carppassion

Kontakt z nami

MarekKrawczyk

tel. 503066667
email: krawczyk.marek@poczta.fm

BartoszMalinowski

tel. 600837697
email: bartoszmalinowski85@gmail.com