Aktualności

Big Fish Nekielka 19-23.04.2023

​W dniach 19-23 kwietnia na Łowisku Expert-Karp Nekielka pod patronatem medialnym portalu Wędkarstwo24 i Expert-Karp odbyły się zawody karpiowe z cyklu Big Fish. Wystartowało 19 zespołów z całej Polski. Wszyscy walczyli o tę jedną największą rybę – karpia lub amura. Podczas rejestracji każdy zespół otrzymał od organizatorów pamiątkowego skrzata z logiem imprezy jak również zestaw ciężarków kamiennych firmy SzyHa. Przed rozpoczęciem losowania wszystkie przybyłe zespoły zaproszone zostały na poczęstunek z grilla.  
 
Jak zawsze rywalizacja trwała do samego końca. Ogólnie wyholowano kilkadziesiąt karpi i amurów. Kilka sztuk w trakcie holi umiejętnie zeszło z haków, odpływając w toni. Wszystkie zespoły walczyły do samego końca starając się o największe egzemplarze, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Podczas tej edycji BF, karpie żerowały bardzo chimerycznie. Można powiedzieć, że więcej chęci miały podczas deszczu niż w pełnym słońcu.   
 
Podczas ceremonii zakończenia zawodów, po poczęstunku z grilla, nagrodzono ekipy, które złowiły trzy największe ryby. I-II miejsce zajęła ekipa ze stanowiska nr 7 Adam Maciaszek/Darek Olachowski, łowiąc karpia o wadze 20.01 kg oraz 19.87 kg. III miejsce zajęli Kacper Piechniak/Grzegorz Szelest z karpiem o wadze 18.50 kg.
 
Zwycięzcy oprócz wspaniałych pucharów, medali okolicznościowych, weekendowych zasiadek na łowisku, otrzymali nagrody w sprzęcie karpiowym oraz nagrodę główną zawodów, którą było 5000 PLN.  
 
Wszystkim startującym zespołom dziękujemy za udział w zawodach a zwycięzcom gratulujemy wspaniałych wyników. 

Polecane serwisy

  • portal
  • karp max
  • wedkarstwo24
  • carppassion

Kontakt z nami

MarekKrawczyk

tel. 503066667
email: krawczyk.marek@poczta.fm

BartoszMalinowski

tel. 600837697
email: bartoszmalinowski85@gmail.com