Big Fish Nekielka 10-14.04 2019

W dniach 10-14 kwietnia na Łowisku Expert-Karp Nekielka pod patronatem medialnym czasopisma wędkarskiego Karpmania odbyły się zawody karpiowe z cyklu Big Fish. Przed rozpoczęciem losowania wszystkie przybyłe Ekipy zaproszono na poczęstunek z grilla, następnie odbyło się losowanie stanowisk. Ekipy rozjechały się na miejsca i rozpoczęły przygotowania do zawodów. O 14.00 padł sygnał rozpoczynający rywalizacje. Przez wszystkie dni rywalizacji karty rozdawała pogoda. W dzień było zimno a w nocy temperatura spadała nawet do -6 stopni Celsjusza. Karpie brały bardzo delikatnie i sporadycznie. Z tą sytuacją najlepiej poradził sobie Team Expert-Karp łowiący na st.6 w składzie Krzysztof Maciejewski i Przemysław Ślebioda, którzy to złowili dwie największe ryby zawodów. Karpia o wadze 20.100kg. i 19.650kg. Trzecią co do wielkości rybę złowili Leszek i Bożena Sieradzcy ze st.16, a karp ważył 18.200kg. Pozostałe zespoły mimo ogromnych starań nie były w stanie zagrozić liderom. W niedzielę po zakończeniu wędkowania wszystkie Ekipy zaproszono na niedzielne śniadanie. W samo południe rozpoczęła się ceremonia zakończenia zawodów.
Zwycięzcy oprócz nagrody finansowej w kwocie 3000 PLN, otrzymali statuetki, medale okolicznościowe, kilkudniowe zasiadki na łowisku Nekielka, czasopisma Karpmania ,śpiwory, fotele karpiowe Prologic, wiaderka kulek proteinowych, pellety, boostery, zanęty firmy Dragon oraz prenumeratę roczną na sezon 2019 pisma karpiowego Karpmania. Zespół, który złowił trzecią z kolei największą rybę otrzymał również statuetki, medale, zanęty, pellety, kulki proteinowe, zasiadkę weekendową na łowisku oraz kołyski karpiowe. Dodatkowo rozlosowano dla trzech ekip nagrody pocieszenia, którymi były trzy dwuosobowe zasiadki weekendowe na łowisku Nekielka.
Wszystkim startującym zespołom dziękujemy za udział w zawodach, zwycięzcom gratulujemy wspaniałych wyników i zapraszamy na jesień.

Galeria zdjęć

Polecane serwisy

  • portal
  • karp max
  • wedkarstwo24
  • carppassion

Kontakt z nami

MarekKrawczyk

tel. 503066667
email: krawczyk.marek@poczta.fm

BartoszMalinowski

tel. 600837697
email: bartoszmalinowski85@gmail.com