Big Fish Nekielka 24-28.10 2018

W dniach 24-28 października na Łowisku Expert-Karp Nekielka pod patronatem medialnym czasopisma wędkarskiego Karpmania odbyły się zawody karpiowe z cyklu Big Fish. Przed rozpoczęciem losowania wszystkie przybyłe Ekipy zaproszono na poczęstunek z grilla, następnie nastąpiło oficjalne rozpoczęcie imprezy i losowanie stanowisk. Ekipy rozjechały się na miejsca i rozpoczęły przygotowania do zawodów. O 14.00 padł sygnał rozpoczynający rywalizacje. Przez pierwsze dwa dni aura rządziła a nie ryby. Było zimno, deszczowo do tego schodząca pełnia , nie pomagało to zawodnikom ani też karpiom i amurom. Ryby pływały w toni nie myśląc o zerowaniu. Trzeciego dnia zaczęło się dziać, pierwsze dźwięki sygnalizatorów przeszywały jesienną ponurość. Karpie brały bardzo delikatnie stąd wiele spinek. Z tą sytuacją najlepiej poradził sobie Team w składzie Rafał Dziel/Marcin Goclik ze st. 35. Po kilku średnich rybach i karpiu 19.47 kg., przyszedł czas na „konie”. W sobotnie południe świst grającego sygnalizatora wyrwał chłopaków z jesiennej zadumy. Po wspaniałej walce karp wylądował w podbieraku. Wielka radość, niedowierzanie. Sędziowie ważą rybę waga pokazuje 23.97kg. Od tej chwili było już wiadomo, że ten Team ma ogromną szanse na zwycięstwo. Później jeszcze kilka mniejszych karpiszonów i następny „koń” o wadze 23.41kg., który to potwierdził dominację tegoż zespołu w jesiennej edycji Big Fish Nekielka. Pozostałe zespoły mimo ogromnych starań nie były w stanie zagrozić liderom. Zwycięzca mógł być tylko jeden.
W niedzielę po zakończeniu wędkowania wszystkie Ekipy zaproszono na świateczne śniadanie. W samo południe rozpoczęła się ceremonia zakończenia ostatnich zawodów karpiowych w tym sezonie na Łowisku Nekielka. Trzy największe ryby o wadze 23.97 kg., 23.41 kg., 19.49 kg., złowił jeden i ten sam zespół wędkujący na stanowisku 35.
Zwycięzcy oprócz nagrody finansowej w kwocie 2500 PLN, otrzymali wspaniałe puchary, medale okolicznościowe, 6 weekendowych zasiadek na łowisku Nekielka, komplety sygnalizatorów XRC3 Videotronica, pellety firmy Aller Aqua i SBC- Carp-Product, iiquidy firmy Meus, zanęty firmy Dragon oraz termosy i kulki proteinowe firmy Expert-Karp. Dodatkowo rozlosowano dla trzech ekip nagrody pocieszenia, którymi były wiaderka z kulkami, pellety oraz weekendowa zasiadka dla dwóch osób.
Wszystkim startującym zespołom dziękujemy za udział w zawodach, zwycięzcom gratulujemy wspaniałych wyników i zapraszamy w przyszłym roku.


 

Polecane serwisy

  • portal
  • karp max
  • wedkarstwo24
  • carppassion

Kontakt z nami

MarekKrawczyk

tel. 503066667
email: krawczyk.marek@poczta.fm

BartoszMalinowski

tel. 600837697
email: bartoszmalinowski85@gmail.com