Eliminacje WCC 2019

Maciej Krawczyk i Andrzej Chlasta podczas ostatniej nocy utrzymali pozycję lidera i wygrali Karpiowy Puchar Normark, polskie eliminacje do World Carp Classic.

​ ​

W zawodach liczyły się trzy największe ryby złowione przez drużynę. Zwycięski wynik to 62,1 kg (22,7; 20,0; 19,4). Maciej Krawczyk i Andrzej Chlasta (st. 8) oprócz nagród od generalnego sponsora Normark Polska, echosond od firmy Lowrance, pojadą we wrześniu do Francji nad Jezioro Madine na World Carp Classic!



​Drugie miejsce z wynikiem 61,1 kg (25,9; 20,3; 14,9) zajęli Marek Krawczyk i Przemysław Hedrych (st. 7). Otrzymali oni nagrody od Normark Polska.  Drugie miejsce z wynikiem 61,1 kg (25,9; 20,3; 14,9) zajęli Marek Krawczyk i Przemysław Hedrych (st. 7). Otrzymali oni nagrody od Normark Polska.



Trzecie miejsce zajęli Karol Majewski i Rafał Studziński (st. 15) z wynikiem 59,3 kg (20,8; 20,2; 18,3).  







​​
Na dalszych miejscach byli:

4. Łukasz Dominiak / Leszek Sieradzki, st. 16 - 55,1 kg (19,9-18,4-16,8)
5. Hubert Pilszak / Adam Połczyński, st. 13 - 50,5 kg (21,9-14,7-13,9)
6. Szymon Bryl / Krzysztof Bręgiel, st. 12 - 49,8 kg (22,5-17,7-9,6)
7. Tomasz Brygider / Krzysztof Sikora, st. 17 - 48,3 kg (17,3-16,2-14,8)
8. Piotr Koczocik / Krzysztof Bezak, st. 11 - 46,6 kg (17,1-15,1-14,4)
9. Łukasz Franczak / Bartłomiej Łapot, st. 6 - 46,1 kg (18,0-15,7-12,4)
10. Radosław Wojnarowski / Adrian Górny, st. 5 - 45,7 kg (16,5-15,6-13,6)
11. Paweł Wachełko / Łukasz Janicki, st. 14 - 45,4 kg (17,3-14,4-13,7)
12. Konrad Bojemski / Krzysztof Urmanowski, st. 9 - 36,0 kg (12,5-12,2-11,3)
13. Krzysztof Kłysz / Łukasz Aleksander, st. 10 - 25,6 kg (16,2-9,4)
14. Filip Ostrowski / Rafał Koszarek, st. 20 - 15,8 kg (15,8)
15. Andrzej Sosnowski / Marek Cuprian, st. 19 - 14,9 kg (14,9)
16. Witold Krysztofiak / Robert Krysztofiak, st. 22 - 13,4 kg (13,4)
​17. Karol Jankowski / Sławomir Mrugała, st. 2 - 12,2 kg (12,2)
18. Daniel Florczyk / Łukasz Rozmus, st. 21 - 7,3 kg (7,3)  



​Zwycięzcy w sektorach:
► Bandit Carp
Łukasz Franczak / Bartłomiej Łapot
Radosław Wojnarowski / Adrian Górny





​► Carp Gravity
Hubert Pilszak / Adam Połczyński
Szymon Bryl / Krzysztof Bręgiel





​► Fantazy Baits
Łukasz Dominiak / Leszek Sieradzki
Tomasz Brygider / Krzysztof Sikora





​►Pierwsza ryba – Piotr Koczocik


​► Największa ryba – Przemysław Hedrych (25,9 kg)

Polecane serwisy

  • portalek
  • karp max
  • karpmania
  • carppassion

Kontakt z nami

MarekKrawczyk

tel. 503066667
email: krawczyk.marek@poczta.fm

BartoszMalinowski

tel. 600837697
email: bartoszmalinowski85@gmail.com