Golden Carp Nekielka 8-12.05 2019

W dniach 8-12 maja na łowisku Nekielka odbyła się pierwsza część karpiowego cyklu Grand Prix Nekielka 2019, a mianowicie Golden Carp. W zawodach tych liczyło się pięć największych ryb złowionych przez każdy startujący zespół. Po otrzymaniu upominków od organizatorów oraz poczęstunku z grilla i losowaniu stanowisk wszyscy rozjechali się na miejsca. Po ciężkiej, mozolnej pracy przy rozbijaniu obozowiska, sondowaniu i nęceniu miejsc, o godzinie 14.00 sędzia główny zawodów dał znak do rozpoczęcia łowienia. Bardzo zmienna i kapryśna pogoda nie pomagała w żerowaniu ryb. W zawodach uczestniczyło 20 dwuosobowych ekip z Polski. Walka jak zawsze trwała do ostatnich chwil, a kolejność na podium zmieniła się w ostatniej godzinie zawodów. Wygrał zespół w składzie Karol Majewski, Piotr Janusz , II miejsce zajęli Robert Kubiak i Ryszard Gabryelczyk, a III Adam Czysty i Maciej Krawczyk. Zwycięzcami w sektorze sponsorowanym przez firmę Fox zostali Robert Krysztofiak i Bartek Cieślawski, a w sektorze sponsorowanym przez sklep Karp Expert Szymon Nowakowski zwyciężyli Marcin Kałowski i Daniel Stramski. Największą rybę zawodów, karpia o wadze 22,96 kg złowił Karol Majewski. Szczegóły w tabeli klasyfikacji ogólnej.

https://docs.google.com/…/1yTlUAlQtBhrnJRugNlgdr0t6_L…/edit…

Najlepsze zespoły otrzymały nagrody finansowe, sprzęt karpiowy, puchary, medale.

Mimo słabego żerowania ryb, fatalnej pogody, startujące ekipy zachowały wspaniały humor do samego końca imprezy. Tym, którzy pozostali do ceremonii zakończenie zawodów serdecznie dziękujemy. Podziękowania kierujemy również do sponsorów i patronów medialnych za wsparcie podczas tworzenia I tury Grand Prix 2019.

Wyniki po pierwszej turze gwarantują możliwość walki kilku zespołom o tytuł Grand Prix 2019 i dodatkowe nagrody takie jak darmowy start w Mistrzostwach Polski 2019 oraz przyszłorocznym cyklu GP Nekielka 2020.
Relacje, zdjęcia, filmy na: http://www.facebook.com/nekielka/Polecane serwisy

  • portal
  • karp max
  • wedkarstwo24
  • carppassion

Kontakt z nami

MarekKrawczyk

tel. 503066667
email: krawczyk.marek@poczta.fm

BartoszMalinowski

tel. 600837697
email: bartoszmalinowski85@gmail.com