Karpiowy Puchar Mivardi - Polskie Eliminacje WCC


W niedzielę (23 sierpnia) na łowisku Expert Karp w Nekielce zakończył się Karpiowy Puchar Mivardi/polskie eliminacje do World Carp Classic. Wygrali je Alex Sokołowski i Kacper Szczepański z wynikiem 55 kg.

W zawodach liczyły się trzy największe ryby złowione przez drużynę. Wynik zwycięzców to 23,1 kg (największa ryba zawodów); 16,4 kg i 15,5 kg. Alex Sokołowski i Kacper Szczepański łowili na st. 5.



Drugie miejsce z minimalnie mniejszą wagą – 54,6 kg (21,2 kg; 20,7 kg; 12,7 kg) zajęli Damian Kowalski i Krystian Naszkowski (st. 12).



Podium zamknęli Piotr Janusz i Karol Majewski (st. 17) z wynikiem 51,3 kg (18,4 kg;16,8 kg; 16,1 kg).



Na dalszych miejscach uplasowali się:

4. Rafał Koszarek / Marcin Partyka, st. 20 - 49,9 kg (20,5-15,3-14,1)
5. Paweł Wachełko / Łukasz Janicki, st. 4 - 46,2 kg (17,6-15,8-12,8)
6. Hubert Pilszak / Adam Połczyński, st. 11 - 45,0 kg (17,2-14,7-13,0)
7. Dominik Śrubas / Hubert Rymanowicz, st. 21 - 41,4 kg (20,3-12,7-8,4)
8. Grzegorz Prucnal / Arkadiusz Góra, st. 6 - 41,0 kg (14,9-14,1-12,0)
9. Daniel Florczyk / Łukasz Franczak, st. 14 - 39,0 kg (15,7-11,8-11,5)
10. Adrian Witek / Mateusz Książek, st. 10 - 38,4 kg (13,7-13,4-11,3)
11. Maciej Krawczyk / Andrzej Chlasta, st. 15 - 38,2 kg (13,3-13,1-11,8)
12. Radosław Rakoczy / Ireneusz Borowski, st. 19 - 34,1 kg (14,7-10,1-9,3)
13. Jakub Górski / Tomasz Cichy, st. 8 - 25,6 kg (13,6-12,0)
14. Andrzej Sosnowski / Marek Cuprian, st. 18 - 23,2 kg (12,3-10,9)
15. Mariusz Pietrzak / Hubert Mizera, st. 3 - 21,5 kg (21,5)
16. Marek Krawczyk / Adam Brzoza, st. 9 - 19,7 kg (19,7)
17. Szymon Stasierski / Grzegorz Jedwabny, st. 1 - 18,2 kg (18,2)
18. Robert Krzysztofak / Tomasz Roguszczak, st. 23 - 16,4 kg (16,4)
18. Maciej Jabłoński / Jacek Gądek, st. 7 - 15,5 kg (8,1-7,4)


Pierwsza ryba – Szymon Stasierski (18,2 kg)
Największa ryba – Kacper Szczepański (23,1 kg)

Zwycięski zespół pojedzie do Francji nad Jez, Madine na World Carp Classic. Dla 3 pierwszych ekip, łowców pierwszej i największej ryby nagrody ufundowała firma Mivardi, generalny sponsor zawodów.

za 1 m-sce: 2 namioty Mivardi Shelter Base Station, Rapid Box, czapki za 2 m-sce: 2 fotele Mivardi Chair Camo CODE Arm, swingery Swing Arm MCX 66 - set RGB, Rapid Box, czapki za 3 m-sce: 2 fotele Mivardi Chair Camo CODE Combi, Rapid Box, czapki

Dla łowcy pierwszej ryby: waga Mivardi Hardcore Scale 54 kg, Rapid Box, czapka.



Zwycięzcy w sektorach:

Carp Gravity:
1. Paweł Wachełko / Łukasz Janicki
2. Grzegorz Prucnal / Arkadiusz Góra

Fantazy Baits:

1. Hubert Pilszak / Adam Połczyński
2. Adrian Witek / Mateusz Książek

Bandit Carp:
1. Rafał Koszarek / Marcin Partyka
2. Dominik Śrubas / Hubert Rymanowicz

Dla łowcy największej ryby: namiot Mivardi Shelter Premium XL + front panel, Rapid Box, czapka.
 

Polecane serwisy

  • portalek
  • karp max
  • karpmania
  • carppassion

Kontakt z nami

MarekKrawczyk

tel. 503066667
email: krawczyk.marek@poczta.fm

BartoszMalinowski

tel. 600837697
email: bartoszmalinowski85@gmail.com