Nekielka Cup 21-25.08 2019

W dniach 21-25 sierpnia na łowisku Nekielka odbyła się II tura Grand Prix Nekielka 2019 a mianowicie zawody Nekielka Cup. W zawodach tych liczyło się pięć największych ryb ( karp, amur ) złowionych przez każdy startujący zespół. Po otrzymaniu upominków od organizatorów oraz poczęstunku z grilla i losowaniu stanowisk wszyscy rozjechali się na miejsca. Po ciężkiej, mozolnej pracy przy rozbijaniu obozowiska, sondowaniu i nęceniu miejsc, o godzinie 14.00 sędzia główny zawodów dał znak do rozpoczęcia łowienia. W zawodach uczestniczyły 23 Teamy z Polski i zagranicy . Walka jak zawsze trwała do ostatnich chwil. Wygrał zespół Carponline w składzie Karol Majewski/ Piotr Janusz / Krzysztof Kozber z wynikiem 85.34 kg. Największą rybę zawodów złowił Piotr Janusz a był nią karp o wadze 21.81kg. Na drugim miejscu uplasowali się Grzegorz Łuczak/Jacek Nowak z wynikiem 83.21 kg. Na trzecim stopniu podium stanął zespół Expert-Karp w składzie Bartosz Cieślawski/Marcin Wojtczak z wynikiem 72.66 kg. Sektor A wygrał zespół z Niemiec Keven Baker/Maik Frohlich a sektor B Paweł Rus i Michał Jędrysiak. Przez cały czas trwania imprezy było ciepło jednak bardzo wysokie ciśnienie spowodowało, że większe ryby żerowały kapryśnie. Do ogólnej klasyfikacji liczyło się pięć najcięższych ryby każdego zespołu. Startujące ekipy walczyły i tryskały humorem do samego końca imprezy. O godzinie 11.00 w niedzielę zakończono rywalizację. Wszystkie ekipy zaproszono na poczęstunek z grilla a w samo południe rozpoczęła się ceremonia zakończenia zawodów. Trzy pierwsze zespoły zostały uhonorowane nagrodami karpiowymi, pucharami, medalami okolicznościowymi oraz nagrodami finansowymi. Zwycięzcy dwóch sektorów otrzymali nagrody przygotowane przez firmy Fox i Karp Expert. Łowca Największej Ryby otrzymał nagrodę karpiową

W klasyfikacji Grand Prix Nekielka 2019, która składała się z dwóch tur zawodów, Golden Carp i Nekielka Cup, zwyciężył zespół Carponline Karol Majewski/Piotr Janusz asystent Krzysztof Kozber z wynikiem 179.51 kg. Zwycięzcy otrzymali główną nagrodę zawodów czyli darmowy start w Mistrzostwach Polski w Wędkarstwie Karpiowym – Polish Karp Masters 2019 jak również w Grand Prix Nekielka 2020 oraz sygnalizatory XRC 4 firmy Videotronic.

Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów współpracujących w tym roku przy organizacji GP jak również dla wszystkich startujących Teamów.
Relacja z zawodów: http://www.facebook.com/nekielka/

Wyniki zawodów GP 2019:

https://drive.google.com/open?id=1yTlUAlQtBhrnJRugNlgdr0t6_LzIG0eG_NSO7oM1o10

 

Polecane serwisy

  • portal
  • karp max
  • wedkarstwo24
  • carppassion

Kontakt z nami

MarekKrawczyk

tel. 503066667
email: krawczyk.marek@poczta.fm

BartoszMalinowski

tel. 600837697
email: bartoszmalinowski85@gmail.com